Mozilla Persona (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: user
sk: používateľ

en: None
sk: Žiadne

en: Preview
sk: Náhľad

en: General
sk: Všeobecné

en: Session closed for %name.
sk: Koniec session pre používateľa %name.

en: Style
sk: Štýl

en: Authentication
sk: Overenie

en: Blue
sk: Modrá

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your email address.
sk: Ďakujeme za žiadosť o vytvorenie účtu. Vaša žiadosť bude spracovaná administrátorom webovej stránky.<br />Uvítacia správa a ďalšie inštrukcie boli zaslané na vašu emailovú adresu.
