Mozilla Persona (7.x-1.10) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Preview
ar: معاينة

en: General
ar: عام

en: Button
ar: زر

en: Session closed for %name.
ar: انتهت جلسة %name.

en: Buttons
ar: الأزرار

en: Style
ar: نمط

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Form
ar: النموذج

en: Account
ar: الحساب
