Mozilla Persona (7.x-1.10) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: user
ast: usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Preview
ast: Entever

en: General
ast: Xeneral

en: Session closed for %name.
ast: Zarróse la sesión de %name
