Mozilla Persona (7.x-1.10) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: user
bg: потребител

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: General
bg: Общи

en: Button
bg: Бутон

en: Session closed for %name.
bg: Сесията на %name е затворена.

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Account
bg: Акаунт
