Mozilla Persona (7.x-1.10) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Button
fi: Nappi

en: Session closed for %name.
fi: Tunnuksen %name istunto on suljettu.

en: Buttons
fi: Painikkeet

en: Style
fi: Tyyli

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Form
fi: Kaavake

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: Sign in
fi: Kirjaudu sisään

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your email address.
fi: Kiitos käyttäjätilin hakemuksesta. Käyttäjätilisi odottaa sivuston ylläpitäjän hyväksymistä.<br />Olemme sillä välin lähettäneet antamaasi sähköpostiosoitteeseen tervetuloa-viestin, joka sisältää jatko-ohjeita.
