Mozilla Persona (7.x-1.10) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: user
hr: korisnik

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Preview
hr: Pregled

en: General
hr: Općenito

en: Button
hr: Gumb

en: Session closed for %name.
hr: Sesija zatvorena za %name.

en: Style
hr: Stil

en: Account
hr: Račun
