Mozilla Persona (7.x-1.10) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: user
lt: narys

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: General
lt: Bendras

en: Button
lt: Mygtukas

en: Session closed for %name.
lt: %name atsijungė.

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Style
lt: Stilius

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Form
lt: Forma

en: Account
lt: Paskyra

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your email address.
lt: Dėkojame, kad užpildėte registracijos anketą. Kol kas Jūsų registracija laukia administratoriaus patvirtinimo.<br />Tuo tarpu, slaptažodis ir tolesnės instrukcijos buvo nusiųstos Jūsų el. pašto adresu.
