Mozilla Persona (7.x-1.12) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: General
bn: সাধারণ

en: Account
bn: এ্যাকাউন্ট
