Mozilla Persona (7.x-1.12) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: user
ca: usuari

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Button
ca: Botó

en: Session closed for %name.
ca: S'ha tancat la sessió per a %name.

en: Buttons
ca: Botons

en: Style
ca: Estil

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Form
ca: Formulari

en: Account
ca: Compte

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your email address.
ca: Gràcies per sol·licitar un compte. El vostre compte està pendent d'aprovació per part de l'administrador del lloc. <br />Mentrestant, s'ha enviat un missatge de benvinguda amb instruccions addicionals a la vostra adreça de correu electrònic.
