Mozilla Persona (7.x-1.12) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Session closed for %name.
kn: %name ಹೆಸರಿಗೆ ಸೆಶನ್ ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್

en: Account
kn: ಖಾತೆ
