Mozilla Persona (7.x-1.13) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: user
he: משתמש

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Background Color
he: צבע רקע

en: General
he: כללי

en: Button
he: כפתור

en: Session closed for %name.
he: יציאה מהמערכת: %name.

en: Buttons
he: כפתורים

en: Style
he: סגנון

en: Authentication
he: הזדהות

en: Form
he: טופס

en: Account
he: חשבון

en: Sign in
he: כניסה
