Mozilla Persona (7.x-1.13) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: user
uk: користувач

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Background Color
uk: Колір тла

en: General
uk: Загальне

en: Button
uk: Кнопка

en: Session closed for %name.
uk: Сеанс для користувача %name завершено.

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Style
uk: Стиль

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Form
uk: Форма

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Sign out
uk: Вийти

en: Privacy Policy
uk: Політика приватності

en: Sign in
uk: Увійти

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your email address.
uk: Дякуємо за запит на створення облікового запису. Ваш обліковий запис наразі очікує на перевірку адміністратором сайту.<br />Тим часом на вашу електронну адресу надіслано вітальне повідомлення з подальшими вказівками.
