Mozilla Persona (7.x-1.14) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Session closed for %name.
bo: %name་ཡི་དུས་སྐབས་མཇུག་རྫོགས།

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས
