Mozilla Persona (7.x-1.14) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Preview
gl: Vista previa

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: General
gl: Xeral

en: Button
gl: Botón

en: Session closed for %name.
gl: Sesión pechada para %name.

en: Buttons
gl: Botóns

en: Style
gl: Estilo

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Form
gl: Formulario

en: Account
gl: Conta

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your email address.
gl: Grazas por solicitar unha conta. A súa conta está pendente de aprobación por un administrador do sitio web. <br />Entrementres, o seu contrasinal e instrucións adicionais foron enviadas ao seu enderezo de correo-e.
