Mozilla Persona (7.x-1.14) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: General
hi: सामान्य

en: Button
hi: बटन

en: Session closed for %name.
hi: सदस्य %name के लिये सेशन बंद किया गया है।

en: Buttons
hi: बटन

en: Style
hi: अंदाज

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: Account
hi: खाता

en: Privacy Policy
hi: गोपनीयता नीति
