Mozilla Persona (7.x-1.14) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: General
jv: Umum

en: Session closed for %name.
jv: Sési ditutup kanggo % name.

en: Account
jv: Akun
