Mozilla Persona (7.x-1.15) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Email address
cs: E-mail

en: Preview
cs: Náhled

en: General
cs: Obecné

en: Button
cs: Tlačítko

en: Session closed for %name.
cs: Konec session pro %name.

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Style
cs: Styl

en: Authentication
cs: Ověření

en: Form
cs: Formulář

en: Account
cs: Účet
