Mozilla Persona (7.x-1.15) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: user
fr: utilisateur

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: Preview
fr: Aperçu

en: Background Color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: General
fr: Général

en: Button
fr: Bouton

en: Session closed for %name.
fr: Session fermée pour %name.

en: Buttons
fr: Boutons

en: Authentication
fr: Authentification

en: Form
fr: Formulaire

en: Account
fr: Compte

en: Sign out
fr: Se déconnecter

en: Site Logo
fr: Logo du site

en: Sign in
fr: Se connecter

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your email address.
fr: Merci pour votre demande de compte. Votre compte est actuellement en attente de validation par l'administrateur du site.<br />Entre-temps, un message de bienvenue avec des instructions complémentaires a été envoyé à votre adresse de courriel.
