Mozilla Persona (7.x-1.15) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: General
km: ទូទៅ​

en: Session closed for %name.
km: បាន​បិទ​សម័យ​សម្រាប់ %name ។

en: Account
km: គណនី
