Mozilla Persona (7.x-1.15) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Preview
oc: Apercebut

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Session closed for %name.
oc: Session tampada per %name.

en: Buttons
oc: Botons

en: Style
oc: Estil

en: Form
oc: Formulari

en: Account
oc: Compte
