Mozilla Persona (7.x-1.15) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: Email address
sl: E-naslov

en: Preview
sl: Predogled

en: General
sl: Splošno

en: Session closed for %name.
sl: Seja za %name je zaprta.

en: Account
sl: Račun
