Mozilla Persona (7.x-1.15) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: user
ta: பயனர்

en: Email address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: General
ta: பொது

en: Button
ta: விசை

en: Buttons
ta: விசைகள்

en: Style
ta: பாணி

en: Form
ta: படிவம்

en: Account
ta: கணக்கு
