Mozilla Persona (7.x-1.16) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Preview
et: Eelvaade

en: General
et: Üldine

en: Button
et: Nupp

en: Session closed for %name.
et: Kasutaja %name seanss on lõpetatud.

en: Buttons
et: Nupud

en: Style
et: Stiil

en: Authentication
et: Autentimine

en: Form
et: Vorm

en: Account
et: Konto
