Mozilla Persona (7.x-1.16) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Preview
ku: پێشبینی

en: General
ku: گشتی

en: Account
ku: هەژمار
