Mozilla Persona (7.x-1.16) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: General
lv: Galvenie

en: Button
lv: Poga

en: Session closed for %name.
lv: Sesija slēgta lietotājam %name.

en: Style
lv: Stils

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Form
lv: Forma

en: Account
lv: Konts

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your email address.
lv: Pateicamies par Jūsu pieteikumu konta izveidei. Jūsu konts šobrīd gaida vietnes administratora apstiprinājumu. <br />Tikmēr uz Jūsu e-pastu ir nosūtīta apstiprinājuma vēstule ar turpmākām instrukcijām.
