Mozilla Persona (7.x-1.16) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: General
mr: साधारण

en: Account
mr: खाते
