Mozilla Persona (7.x-1.16) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: General
th: ทั่วไป

en: Session closed for %name.
th: เซสชั่นปิดสำหรับ %name.

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้

en: Privacy Policy
th: นโยบายความเป็นส่วนตัว
