Mozilla Persona (7.x-1.17) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Preview
az: Önizləmə

en: General
az: Əsas

en: Button
az: Düymə

en: Session closed for %name.
az: %name üçün sessiya bağlandı.

en: Style
az: Stil

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Form
az: Forma
