Mozilla Persona (7.x-1.17) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Email address
be: Email адрас

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: General
be: Агульны

en: Session closed for %name.
be: %name: сэсыя зачыненая.

en: Form
be: Форма

en: Account
be: Акаўнт
