Mozilla Persona (7.x-1.17) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Preview
hu: Előnézet

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: General
hu: Általános

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Session closed for %name.
hu: %name felhasználó kijelentkezett.

en: Buttons
hu: Gombok

en: Style
hu: Stílus

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Form
hu: Űrlap

en: Account
hu: Saját adatok

en: Sign out
hu: Kijelentkezés

en: Privacy Policy
hu: Adatvédelmi irányelvek

en: Sign in
hu: Bejelentkezés

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your email address.
hu: Köszönjük a felhasználó létrehozására irányuló kérelmet. A webhelyre az adminisztrátor jóváhagyása után lehet belépni.<br />Egy üdvözlő e-mail hamarosan megérkezik a megadott e-mail címre a további teendők leírásával.
