Mozilla Persona (7.x-1.17) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: user
ja: ユーザー

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Preview
ja: プレビュー

en: Background Color
ja: 背景色

en: General
ja: 全般

en: Button
ja: ボタン

en: Session closed for %name.
ja: %name さんのセッションが終了しました。

en: Buttons
ja: ボタン

en: Style
ja: スタイル

en: Authentication
ja: 認証

en: Form
ja: フォーム

en: Account
ja: アカウント

en: Sign out
ja: サインアウト

en: Sign in
ja: サインイン

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your email address.
ja: アカウントを申請いただきありがとうございます。現在、あなたのアカウントはサイト管理者による承認待ちとなっています。<br />ひとまず、案内を含んだ歓迎メッセージをあなたのメールアドレスに送信しています。
