Mozilla Persona (7.x-1.17) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Preview
pl: Podgląd

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: General
pl: Ogólne

en: Button
pl: Przycisk

en: Session closed for %name.
pl: Zamknięto sesję z użytkownikiem %name.

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Style
pl: Styl

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Form
pl: Formularz

en: Account
pl: Konto

en: Site Logo
pl: Logo strony

en: Sign in
pl: Wpisz się

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your email address.
pl: Dziękujemy za rejestrację. Twoje konto czeka na zatwierdzenie przez administratora. <br />Wiadomość powitalna z dalszymi instrukcjami została wysłana na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym.
