Mozilla Persona (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: user
af: gebruiker

en: None
af: Geen

en: Preview
af: Voorskou

en: Session closed for %name.
af: Sessie toegemaak vir %name.

en: Blue
af: Blou
