Mozilla Persona (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: None
gu: એકે નહિ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: General
gu: સામાન્ય

en: Blue
gu: વાદળી
