Mozilla Persona (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: user
eo: uzanto

en: None
eo: Neniu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Session closed for %name.
eo: Seanco fermita por %name.

en: Blue
eo: Blua
