Mozilla Persona (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: user
is: notandi

en: None
is: Engin

en: Preview
is: Forskoða

en: General
is: Almennt

en: Style
is: Stíll

en: Blue
is: Blár
