Mozilla Persona (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: user
te: వాడుకరి

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: General
te: సాధారణ

en: Style
te: శైలి

en: Blue
te: నీలం
