Mozilla Persona (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: None
tr: Hiçbiri

en: Preview
tr: Ön izleme

en: General
tr: Genel

en: Session closed for %name.
tr: %name oturumu kapatıldı.

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Blue
tr: Mavi

en: Orange
tr: Turuncu

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your email address.
tr: Hesap oluşturduğunuz için teşekkür ederiz. Hesabınız şu anda site yöneticisinin onayını bekliyor.<br />Bu arada, e-posta adresinize ek yönergeler içeren bir hoş geldiniz iletisi gönderildi.
