Mozilla Persona (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: None
ug: يوق

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Blue
ug: كۆك

en: Orange
ug: سارغۇچ
