Mozilla Persona (7.x-1.6) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: user
es: usuario

en: None
es: Ninguno

en: Preview
es: Vista previa

en: Session closed for %name.
es: Sesión cerrada para %name.

en: Buttons
es: Botones

en: Style
es: Estilo

en: Authentication
es: Autentificación

en: Blue
es: Azul

en: Orange
es: Naranja

en: Privacy Policy
es: Política de privacidad

en: Dark
es: Oscuro

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your email address.
es: Gracias por solicitar una cuenta. Su cuenta está pendiente de aprobación por parte del administrador del sitio.<br />Mientras tanto, un mensaje de bienvenida con instrucciones adicionales ha sido enviada a su correo electrónico.
