Mozilla Persona (7.x-1.6) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: General
kk: Басты

en: Session closed for %name.
kk: %name үшін сессия жабылды.

en: Blue
kk: Көк
