Mozilla Persona (7.x-1.8) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: General
fa: عمومی

en: Button
fa: دکمه

en: Session closed for %name.
fa: نشست برای %name بسته شد.

en: Style
fa: سبک

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Form
fa: فرم

en: Account
fa: حساب
