Mozilla Persona (7.x-1.8) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: user
ru: пользователь

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: General
ru: Общий

en: Button
ru: Кнопка

en: Session closed for %name.
ru: Для %name сессия закрыта.

en: Buttons
ru: Кнопки

en: Style
ru: Стиль

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Form
ru: Форма

en: Account
ru: Учётная запись

en: Sign in
ru: Войти

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your email address.
ru: Спасибо за запрос на создание учётной записи. Ваша учётная запись сейчас ожидает одобрения администратором сайта.<br />Между тем на ваш email-адрес отправлено приветственное сообщение с дальнейшими указаниями.
