Mozilla Persona (7.x-1.9) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: General
el: Γενικά

en: Button
el: Κουμπί

en: Session closed for %name.
el: Έκλεισε σύνοδος για το λογαριασμό %name.

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Style
el: Στυλ

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Form
el: Φόρμα

en: Account
el: Λογαριασμός
