Mozilla Persona (7.x-1.9) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: General
eu: Orokorra

en: Button
eu: Botoia

en: Session closed for %name.
eu: %name(e)k saioa itxi du.

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Style
eu: Estiloa

en: Form
eu: Formularioa

en: Account
eu: Kontua
