Mozilla Persona (7.x-1.9) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: user
sv: användare

en: Email address
sv: E-postadress

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: General
sv: Allmän

en: Button
sv: Knapp

en: Session closed for %name.
sv: Sessionen avslutad för %name.

en: Buttons
sv: Knappar

en: Style
sv: Stil

en: Authentication
sv: Verifiering

en: Form
sv: Formulär

en: Account
sv: Konto

en: Privacy Policy
sv: Integritetspolicy

en: Sign in
sv: Logga in

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your email address.
sv: Tack för din ansökan om ett konto. Ditt konto väntar för närvarande på godkännande av webbplatsens administratör.<br />Under tiden har ett välkomstmeddelande med vidare instruktioner skickats till din e-postadress.
