Mozilla Persona (7.x-1.10) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Button
ne: बटन

en: Account
ne: खाता
