Personality Test (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Description
be: Апісанне

en: Question
be: Пытанне

en: Answer
be: Адказ

en: Score
be: Адзнака

en: Other
be: Іншыя
