Personality Test (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Description
ca: Descripció

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta

en: Score
ca: Puntuació

en: Other
ca: Altres
