Personality Test (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Question
cy: Cwestiwn

en: Score
cy: Sgôr

en: Other
cy: Arall
